Skontaktuj się z nami
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego.

PHU SADDAR Dariusz Sadowiński

ul. Arabska 4/2
03-977 Warszawa
Polska

Właściciel:
Dariusz Sadowiński
e-mail: dariusz.sadowinski@saddar.eu
mobile: +48698645855

Dział Handlowy
Dariusz Sadowiński
e-mail: dariusz.sadowinski@saddar.eu
mobile: +48698645855

Dyrektor ds. Exportu
Tomasz Lewandowski
e-mail: tomasz.lewandowski@saddar.eu
mobile: +48601666139

Dyrektor ds. międzynarodowych rynków DIY
Piotr Smolarek
e-mail: piotr.smolarek@saddar.eu
mobile: +48690117382

Rynek Francuski
Renata Gruchal
e-mail: r.gruchal@saddar.eu
e-mail: export@saddar.eu
mobile:+48602727744

Rynek Niemiecki

Rynek Angielski
Composite Eco Fencing UK Ltd.
e-mail: ecocompositeuk@gmail.com
mobile:+4407990451544

Rynek Hiszpański
Aleksandra Franczyk
e-mail: aleksandra.franczyk@saddar.eu
mobile: +34697434011
Leszek Franczyk
e-mail: leszek.franczyk@saddar.eu
mobile: +34 631181540

SADDAR Production

Zakład produkcyjny:
Ul. Ciurlionisa 5
05-260 Marki
Polska

Produkcja,jakość, logistyka:
Waldemar Federczyk
e-mail: waldemar.federczyk@saddar.eu
mobile: +48500633108

Dział badawczo-rozwojowy:
Tomasz Waściszakowski
e-mail: tomasz.wasciszakowski@saddar.eu
mobile: +48787404486

Administracja i programy unijne:
Monika Walczak
e-mail: monika.walczak@saddar.eu
mobile: +48698656855
Agnieszka Czerwiec
e-mail: dofinansowania.eu@gmail.com
mobile: +48793153453

Chcesz być dystrybutorem?
Skontaktuj się z nami
e-mail: dariusz.sadowinski@saddar.eu
tel: +48 698 645 855

SADDAR Research & Development

Zarząd:
Dariusz Sadowiński
e-mail: dariusz.sadowinski@saddar.eu
mobile: +48698645855

Kierownik Biura
Konstrukcyjno - Technologicznego:

Tomasz Waściszakowski
e-mail: tomasz.wasciszakowski@saddar.eu
mobile: +48787404486